iletisim_slide
1429

İlk ofisini 1967 yılında İstanbul Cağaloğlu' nda açarak parça kağıtların ekonomiye tekrar kazandırılması ile sektöre adım atan Gelbul Kağıtçılık, bugün sektörün öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.
 

Müşteri ve ürün portföyünün yıllar itibariyle hızla genişlemesi Gelbul' u yurt içinin yanısıra  yurt dışından da ürün tedarik etmeye sevk etmiştir. Portföyünde ağırlıklı olarak karton, bristol ve kağıt  çeşitleri barındıran Gelbul, yurtdışından çok sayıda ürünü gücü ve güvenilirliği sayesinde kolayca temin edip sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.
 

Yurtiçinden ve yurtdışından temin edilen ürünlerimiz Hadımköy'de kurulu 10.000 m² depomuzda muhafaza edilmektedir. Ürünler Hadımköy depomuzdan bobin ya da paletli olarak sevk edilebileceği gibi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda minimum fire oranıyla dilme, ebatlama ve paketleme işlemlerinden geçirilerek en kısa sürede teslim edilmektedir.
 

Gelbul, müşterilerine İstanbul içinde ücretsiz ürün teslimi gerçekleştirirken diğer illerimize ve yurtdışına anlaşmalı olduğu lojistik firmaları ile kolayca hizmet götürebilmektedir. Geniş yükleme-boşaltma ve araç filosu ile ürünlerini sevk eden Gelbul, yaptığı lojistik anlaşmaları ile bu güçlü yanını günden güne arttırmaktadır.

 

Şirket bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz